• Język: Polski Polski
  • zmień

Język:

Wykonawcy

Jesteś wykonawcą? Mamy dla Ciebie preferencyjne warunki współpracy.
Spróbuj naprawdę warto.

Podaj swój adres e-mail lub napisz do nas w celu nawiązania współpracy.

Formularz kontaktowy

Dlaczego warto?

Wykonawcy, którzy rozpoczynają współpracę z budomiks.pl

Wykonawcy, którzy rozpoczynają współpracę z budomiks.pl mają ustalane stałe indywidualne rabaty zależne od ilości zamawianego towaru - minimum 5%


Oferujemy dla wykonawców odroczone terminy płatności, dzięki czemu możesz wykonać usługę u Klienta i rozliczyć się z towaru w chwili gdy Inwestor ureguluje z Tobą płatność. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie ponieważ nie musisz wydawać swoich pieniędzy przed rozpoczęciem prac.

Oferujemy dla wykonawców odroczone terminy płatności

Oferujemy dla wykonawców odroczone terminy płatności

Budomiks to sklep, który podchodzi do wykonawcy w elastyczny sposób, rozumie specyfikę rynku oraz jest skłonny do negocjacji.


Dostarczymy Ci towar w dowolne miejsce w wybranym terminie na terenie całej Polski i Europy, w większości wypadków są to darmowe dostawy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie ponieważ nie musisz szukać materiałów po różnych placówkach oraz nie musisz dowozić ich swoim pojazdem na teren budowy. Jest to bardzo wygodne i praktyczne.

Oferujemy dla wykonawców odroczone terminy płatności

Prowadzimy system lojalnościowy

Prowadzimy system lojalnościowy dzięki któremu wykonawca uzyskuje dodatkowe materiale bonusy/gratisy (np. w formie towaru) za współpracę i odbiór towaru oraz za rekomendowanie i polecanie inwestorom. Rozumiemy, że wykonawca w ramach takiej współpracy powinien mieć dodatkowe korzyści, które pozwolą mu również zarabiać.


Dajemy możliwość zwrotów niewykorzystanych materiałów na budowie w sytuacji gdy zostaną jakieś jednostkowe towary.

Prowadzimy system lojalnościowy

Prowadzimy system lojalnościowy

Ze względu na to, że zależy nam na Tobie jako wykonawcy dodatkowo możesz liczyć na szkolenia które pozwolą na poznawanie nowych rozwiązań i technologi w branży. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że jako wykonawca na pewno masz już dużą wiedzę, jednak warto ciągle ją poszerzać.

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.