• Język: Polski Polski
  • zmień

Język:

Wysyłka materiałów budowlanych za granicę - sklep Budomiks.pl

W naszej ofercie posiadamy również realizację wysyłek dużych zamówień zagranicznych, na pojazdach typu "TIR". Mamy możliwość układania na samochodzie tzw. "miksów", czyli mieszania asortymentu, spośród szeroko pojętych materiałów budowlanych, hydraulicznych i elektrycznych.

Materiały budowlane eksport - dlaczego my

Realizujemy eksport na materiały budowlane z Polski. Posiadamy już doświadczenie w wysyłkach towaru z Polski do innych państw krajów europejskich. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą zachęcamy do kontaktu. Dlatego jeśli potrzebujesz wysłać asortyment hydrauliczny, bądź materiały budowlane do Afryki, USA, Azji, czy też każdego kraju naszej pięknej Europy, jesteśmy jak najbardziej otwarci na każdą formę współpracy. Materiały budowlane, czy też wspomniane już materiały hydrauliczne bardzo opłaca się eksportować z Polski, do innych państw.

Jeśli więc chcesz wejść w współpracę, bądź postawić sobie taniej dom ze znacznie tańszych materiałów budowlanych, sprowadzając je z Polski to będzie to strzał w dziesiątkę, a my Ci w tym już pomożemy. Więc nie czekaj, tylko skontaktuj się z naszą hurtownią budowlaną!

wysyłka za granice

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.